Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või vajutades „Sain aru“ nuppu, nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot.
BobgaBonga Tagasi esilehele

Hea klient!

Selleks, et saaksime Sulle pakkuda pikaajalisi ning paindlikke laenutooteid, oleme viimas kõik BB Finance OÜ teenused ühe kaubamärgi alla - Raha24.ee. Seoses sellega on alates 06.02.2019 lõpetatud uute laenude väljastamine Bongabonga.ee portaalist.

Kasutades Raha24.ee laenutooteid, saad valida sobiva laenusumma kuni 5000€ ning perioodiga kuni 60 kuud. Lisaks pakub Raha24.ee esmakliendile väikelaenu turu parimatel tingimustel intressiga alates 8,5%!

Registreerimiseks ning laenutaotluse esitamiseks suundu lehele
www.raha24.ee

Küsimuste korral võta ühendust meie klienditeenindusega!

BB Finance
BB Finance OÜ poolt väljastatav väikelaen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. BB Finance väikelaen sobib kiirete ning lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel antakse nõue täitmiseks inkassofirmale,millega kaasnevad lisakulutused laenu tagasi nõudmise eest. Edaspidised laenu nõudekulud laenu tagastamise eest tasub laenuvõtja. Laenu tasumata jätmisel võib olla edaspidine laenutaotlemine raskendatud nii BB Finance OÜ-st kui ka teistest finantsasutustest! Enne otsustamist tutvu ka finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, 100 euro laenamisel 1 kuuks fikseeritud intressiga 45,5% aastas on krediidi kulukuse määr 56,3% aastas, tagasimaksete summa 103,74 eurot ning makstav kogusumma 103,74 eurot. Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega ja pea nõu spetsialistidega. Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on tarbijal võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole (postiaadress Pronksi 12, 10117 Tallinn, telefon 6201 700, nõuandetelefon 1330, faks 6201 701, e-post info@tarbijakaitseamet.ee, koduleht www.tarbijakaitseamet.ee).