Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Jätkates veebilehe sirvimist või vajutades „Sain aru“ nuppu, nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot.
BobgaBonga Tagasi esilehele

Kuidas Bongabonga töötab?

Mis on Bongabonga? 

Bongabonga on kiire, lihtne ja soodne väikelaen. Väljastame laene 100 euro kaupa perioodiga 30 päeva, intressiga 3,76% kuus.
 

Mis on tasuta laenukindlustus?

Kui kaotad laenulepingu kehtivusajal töö, on Sul võimalik taotleda 6-kuist maksepuhkust! See eeldab, et: 

 • Oled olnud enam kui 4-kuu pikkuses lepingulises suhtes tööandjaga, kes ei ole Sa ise ning töösuhe oli täistööajaline;  
 • Oled töövõimeline, elanikuna Eesti Vabariigi rahvastikuregistris arvel olev isik, kellel ei ole muid kehtivaid töö- või teenistuslepingulisi suhteid ning kelle senine töökoht kadus ettenägematult (koondamine, tööandja pankrot); 
 • Oled suuteline eelnevat ka tõendama.  

Lähemalt saad lugeda laenulepingu tingimustest. 

Milline on Bongabonga aastane krediidikulukuse määr? 

Bongabonga aastane krediidikulukuse määr on 55,85%. See teeb igakuiseks intressiks vaid 3,76%.
Meie avalehelt leiad laenukalkulaatori, mis näitab iga laenusumma juures intressi, tagasimakse tähtaega ja teenustasusid. 


Kuidas toimub isikutuvastus? 


Peale laenutaotluse esitamist võtab Sinuga ühendust meie kliendihaldur, kes lepib kokku sobiva isikutuvastuse aja ja koha. Isikutuvastuseks on vajalik pass või ID-kaart ning selle läbiviimiseks on järgmised võimalused: 

 • Eesti Posti kontoris
 • Bongabonga peakontor Tallinnas aadressil Pronksi 19 
 • ID-kaardi või Mobiil-ID tuvastamine        

Kui isikutuvastus on toimunud, teeb laenukomitee otsuse laenu väljastamise kohta ning positiivse otsuse korral väljastame Sulle taotletud summa. Hilisemate laenude puhul ei ole isikutuvastus enam vajalik. 

Mis on vastutustundlik laenamine? 

Vastutustundlik laenamine tähendab, et: 

 • Taotleme mõistlikku, läbipaistvat ja mõlemale poolele meeldivat kliendisuhet. 
 • Järgime täielikult seadusandlust ning asjasse puutuvate organite (Tarbijakaitseamet, Finantsinspektsioon) ettekirjutusi. 
 • Me ei väljasta laenu klientidele, kelle puhul näeme, et maksevõime ei ole ettenähtavas tulevikus jätkusuutlik. 
 • Meie poolt on tagatud professionaalsus.
 • Juhul kui kliendil ei õnnestu makseraskusi kliendihalduri abiga ületada on kliendil võimalik pöörduda Eesti Võlanõustajate Liidu poole. Eesti Võlanõustajate Liit koondab võlanõustajaid üle Eesti ja võlanõustajate kontaktid leiab aadressilt www.evnl.ee 
 •  

           

 

BB Finance
BB Finance OÜ poolt väljastatav väikelaen on finantskohustus. Soovitame enne laenu taotlemist läbi mõelda enda rahalised võimalused ning periood, millal on võimalik laen tagastada. BB Finance väikelaen sobib kiirete ning lühiajaliste kulutuste finantseerimiseks. Iga laenu väljastamine on tasuline ning laenu tagastamata jätmisel antakse nõue täitmiseks inkassofirmale,millega kaasnevad lisakulutused laenu tagasi nõudmise eest. Edaspidised laenu nõudekulud laenu tagastamise eest tasub laenuvõtja. Laenu tasumata jätmisel võib olla edaspidine laenutaotlemine raskendatud nii BB Finance OÜ-st kui ka teistest finantsasutustest! Enne otsustamist tutvu ka finantsinspektsiooni tarbijaveebiga www.minuraha.ee, 100 euro laenamisel 1 kuuks fikseeritud intressiga 45,5% aastas on krediidi kulukuse määr 56,3% aastas, tagasimaksete summa 103,74 eurot ning makstav kogusumma 103,74 eurot. Tegemist on finantsteenusega. Tutvu tingimustega ja pea nõu spetsialistidega. Kohtuväliste kaebuste ja vaidluste puhul on tarbijal võimalus pöörduda Tarbijakaitseameti poole (postiaadress Pronksi 12, 10117 Tallinn, telefon 6201 700, nõuandetelefon 1330, faks 6201 701, e-post info@tarbijakaitseamet.ee, koduleht www.tarbijakaitseamet.ee).